niedziela, 24 sierpnia 2014

Tokyo Ghoul

Od pewnego czasu czytam mangę Tokyo Ghoul po angielsku, lecz napotkałam się na luki w rozdziałach, ponieważ grupa za nie odpowiedzialna, nie zdążyła ich jeszcze przetłumaczyć. Niestety, nie jestem cierpliwą osobą, dlatego te środkowe braki przeszłam na raw'ach. Na całe szczęście w miarę załapałam o co chodzi... Najgorsze jest jednak to, że ta manga jest teraz na 139, intrygującym rozdziale, który się kończy w ten sposób, że po chwili do głowy przychodzą myśli "I co teraz?... Moje życie straciło sens, dlaczego zaczęłam czytać to tak wcześnie?!..." Ale już mi przeszło i czekam narazie z niecierpliwością na tłumaczenie 140 rozdziału!

Na zabicie czasu jutro spotykam się z moją koleżanką, z którą dzielę zamiłowanie do mang i anime! Mam nadzieję, że miło razem spędzimy czas, chodząc po galerii i odwiedzając wszystkie sklepy, głównie Empik i kawiarnię!

Ostatnimi czasy zakochałam się również w piosence D'espairsray - Love is Dead... Podoba mi się ten zespół, ale nie mogę zapamiętać ich nazwy, zawsze gdy próbuję sobie przypomnieć, jak to szło, to się zastanawiam "D'esperiaray...? Nie... Despair'Ray... Też nie... D'espairray... D'espairsray!", tak więc mam z tym małe kłopoty.

To wszystko ode mnie, miłej nocki!


czwartek, 21 sierpnia 2014

Nowy telefon

Kilka dni temu dostałam nowy telefon Sony Xperia J, ponieważ mój dwuletni LG L3 się zniszczył... Chociaż nie tylko z tego powodu, bo jeszcze bym pociągnęła z dobrym telefonem, któremu wysiadły gniazda słuchawkowe i te od ładowarki, lecz jego mała pamięć, na której ledwo co mieściło mi się GG, Obenkyo i tłumacz Google i ogólna prędkość dały się we znaki. Byłam w szoku, gdy pewnego dnia moja mama przyniosła mi telefon, który kosztował więcej, niż 250zł (taki miałam ogranicznik co do nowego telefonu). Tak więc, jestem mojej mamusi bardzo wdzięczna, mam nadzieję, że ten telefon wytrzyma więcej, niż LG!

Nawiązując do pamięci w telefonie, wraz z nowym modelem miałam zaszczyt przekonać się na własnej skórze, że mogę mieć na telefonie nie tylko GG, Obenkyo i ewentualnie tłumacza Google, ale również Facebooka, Instagrama, Twittera, Painta, lepszego tłumacza czy też parę gier i aplikacje do oglądania anime, czytania mang oraz słuchania muzyki. To ostatnie szczególnie mi się spodobało, ponieważ dzięki Spotify wreszcie zaczęłam przebierać nieco w zespołach, nie zatrzymując się tylko na Dir en grey i Sadie, a zaczynając słuchać lynch., D'espairsray, Girugamesh, Screw, One ok Rock czy Plastic Tree. Zawsze się zabierałam do przesłuchania tych zespołów, ale nigdy mi się nie chciało szukać dobrych piosenek, żeby mnie przekonały itd. itp., a tak wystarczy, że włączę radyjko i mam wszystko pod nosem, bo aplikacja podaje mi utwory podobne do tych, co lubię! o(〃^▽^ 〃)o

Narazie to wszystko ode mnie, do następnego!

środa, 20 sierpnia 2014

Cześć i czołem!

Tak i oto zaczynam moją przygodę z blogiem!

Będą się tutaj znajdować wszelakie moje przemyślenia związane ze wszystkim, co się dzieje wokół mnie i we mnie... Dlatego proszę o wyrozumiałość, ponieważ mam tylko piętnaście lat, przechodzę tak zwany "okres buntu" i mam huśtawki nastroju oraz szybkie zmiany opinii!

Mogą się tu znajdować również spojlery dotyczące mang i anime, więc proszę uważnie sprawdzać, co czytacie! Będę wpisywać w tytule posta [SPOILER], jeżeli takowy będzie się znajdować.

Tymi słowami kończę mój pierwszy wpis! Do następnego!