Kilka dni temu dostałam nowy telefon Sony Xperia J, ponieważ mój dwuletni LG L3 się zniszczył... Chociaż nie tylko z tego powodu, bo jeszcze bym pociągnęła z dobrym telefonem, któremu wysiadły gniazda słuchawkowe i te od ładowarki, lecz jego mała pamięć, na której ledwo co mieściło mi się GG, Obenkyo i tłumacz Google i ogólna prędkość dały się we znaki. Byłam w szoku, gdy pewnego dnia moja mama przyniosła mi telefon, który kosztował więcej, niż 250zł (taki miałam ogranicznik co do nowego telefonu). Tak więc, jestem mojej mamusi bardzo wdzięczna, mam nadzieję, że ten telefon wytrzyma więcej, niż LG!
Nawiązując do pamięci w telefonie, wraz z nowym modelem miałam zaszczyt przekonać się na własnej skórze, że mogę mieć na telefonie nie tylko GG, Obenkyo i ewentualnie tłumacza Google, ale również Facebooka, Instagrama, Twittera, Painta, lepszego tłumacza czy też parę gier i aplikacje do oglądania anime, czytania mang oraz słuchania muzyki. To ostatnie szczególnie mi się spodobało, ponieważ dzięki Spotify wreszcie zaczęłam przebierać nieco w zespołach, nie zatrzymując się tylko na Dir en grey i Sadie, a zaczynając słuchać lynch., D'espairsray, Girugamesh, Screw, One ok Rock czy Plastic Tree. Zawsze się zabierałam do przesłuchania tych zespołów, ale nigdy mi się nie chciało szukać dobrych piosenek, żeby mnie przekonały itd. itp., a tak wystarczy, że włączę radyjko i mam wszystko pod nosem, bo aplikacja podaje mi utwory podobne do tych, co lubię! o(〃^▽^ 〃)o
Narazie to wszystko ode mnie, do następnego!